Увага!Перевірка систем оповіщення!

Дата: 31.05.2021 10:12

На виконання листа Департамента з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, повідомляємо, що відповідно до Положення про оргпнізацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку  у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою КМУ від 27.09.017 № 733 Управління Цивільного захисту Діпропетровської обласної державної адміністрації будуть виконуватись  заходи щодо  проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Дніпропетровської області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення в населених пунктах Дніпропетровської області 02 червня 2021 року з 13.43 до 14.10.