Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 01.06.2021 09:17
Кількість переглядів: 420

Фото без опису

 

За період з 01.05.2021 по 07.05.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч.: 1 - випадок смерті на виробництві.

- 9 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Створені на підприємствах комісії з розслідування з’ясовують обставини та причини гострих професійних захворювань.

За вказаний період зареєстровано 2 повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя.

Один випадок смерті на виробництві стався з працівником підприємства міста в наслідок раптового погіршення стану здоров’я. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовує створена ГУ Держпраці в Запорізькій області комісії з розслідування нещасного випадку.

Працівнику одного з промислових підприємств м. Запоріжжя під час проведення ним стропильних робіт було затиснуто праву руку між стропою та вантажом, в наслідок чого працівник отримав травму другого пальця правої руки. Створена на підприємстві комісія з розслідування з’ясовує обставини та причини нещасного випадку.

Працівник одного з промислових підприємств м. Запоріжжя під час виконання ремонтних робіт обладнання, в наслідок особистої необережності, отримав травму коліна правої ноги від удару об обладнання. Створена на підприємстві комісія з розслідування з’ясовує обставини та причини нещасного випадку.

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора