Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 14.06.2021 12:45
Кількість переглядів: 573

Фото без опису

 

За період з 05.06.2021 по 11.06.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 10 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, в т.ч.: 1 – груповий нещасний випадок в якому постраждали 2 особи; 1 - випадок смерті на виробництві.

Повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, не зареєстровано.

За вказаний період зареєстровано 4 повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя.

Один випадок смерті на виробництві стався з працівником підприємства міста в наслідок раптового погіршення стану здоров’я. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовує створена ГУ Держпраці в Запорізькій області комісії з розслідування нещасного випадку.

Груповий нещасний випадок стався з працівниками бригади швидкої медичної допомоги. Направляючись на терміновий виклик автомобіль бригади швидкої медичної допомоги, з включеними світловими та звуковими сигналами, перетинав перехрестя вул. Запорізької та пр. Соборного м Запоріжжя на червоний сигнал світлофору, потрапив в ДТП за участю двох легкових автомобілів. В наслідок ДТП медичні працівники бригади ШМД отримали травми різного ступеня тяжкості. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовує створена ГУ Держпраці у Запорізькій області комісії з розслідування нещасного випадку.

 

Працівник одного з автотранспортних підприємств м. Запоріжжя під час здійснення рейсу на міському маршруті не впорався з керуванням автобусом, перетнув зустрічну смугу та врізався в дерево. В наслідок зіткнення працівник отримав перелом правої ноги. Створена на підприємстві комісія з розслідування з’ясовує обставини та причини нещасного випадку.

 

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора