Навантаження на 1 вакансію у Запоріжжі зменшилась удвічі

Дата: 23.06.2021 13:23

Перед роботодавцями сьогодні постають серйозні виклики: вплив на економіку та суспільство COVID-19, тенденція до збільшення трудової міграції працездатного населення, перш за все, кваліфікованих робітників та фахівців з вищою освітою, дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили, спричиненого негативними демографічними процесами та недосконалістю системи підготовки кадрів та ін. Завдання, що ставить перед собою служба зайнятості в цих умовах: стабільна робота підприємств всіх видів економічної діяльності, кадрове забезпечення роботодавців області, задоволення потреб шукачів роботи, урегулювання дисбалансу між попитом та пропозицією робочої сили. В рамках такої тісної співпраці кількість роботодавців, які користуються послугами центрів зайнятості, щороку зростає.

Роботодавцями протягом січня-травня 2021 року до служби зайнятості області було подано 13,1 тис вакансій, в тому числі до Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості - 618 вакансій. Станом на 01 червня в Запорізькій області зареєстровано – 2094 вакансії, зокрема в Запорізькому району - 107 вакансій, що майже на 53% більше у порівнянні з минулим роком. За сприяння служби зайнятості по області з початку року працевлаштовано 11,2 тис осіб, по Запорізькому району – 562 особи. Навантаження на 1 вакансію в районі збільшилось і становить 9 осіб проти 6 осіб минулого року.