Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 25.06.2021 12:46

За період з 19 червня по 25 червня 2021 року до Запорізького відділення надійшли: 2 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання (COVID-19) у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, 6 повідомлень про випадки хронічних професійних захворювань та 3 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві, в т.ч. 1 груповий нещасний випадок в якому постраждали 2 особи.

На одному з промислових підприємств працівники проводили підготовчі роботи по розвантаженню балонів з киснем і пропаном з бортового вантажного автомобіля. Під час виконання цих робіт працівники зачепили металоконструкції, які були розташовані поруч. Внаслідок чого, металоконструкції обвалилися і працівники отримали травми різного ступеня тяжкості. На місце події була викликана бригада швидкої медичної допомоги, яка доставила потерпілих до лікарні. Головним управлінням Держпраці у Донецькій області створена спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.