Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 09.07.2021 13:37

За період з 03.07.2021 по 09.07.2021 до Запорізького відділення надійшло: 3 повідомлення про нещасний випадок, що стався на виробництві та зареєстровано 4 випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя.

Повідомлень про випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження короновірусною інфекцією COVID-19, не надходило.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник при виконанні робіт на висоті по встановленню обладнання на авіаційну техніку не застосував драбину та засоби індивідуального захисту, що привело до падіння з висоти 3 м, внаслідок чого він отримав чисельні травми голови та закритий перелом пальця лівої руки. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.