Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 16.07.2021 15:31
Кількість переглядів: 569

Фото без опису

 

За період з 10.07.2021 по 16.07.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік 4 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч. зі смертельним наслідком – 1; групових нещасних випадків – 1 (2 потерпілих).

 

Зареєстровано 1 повідомлення про встановлення гострого професійного захворювання у медичного працівника закладу охорони здоров’я м. Запоріжжя, у якого лабораторно підтверджено зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. В медичній установі створено комісію з розслідування вказаного випадку, члени комісіє якої з’ясовують обставини та причини гострого професійного захворювання.

 

Так на виробничій дільниці одного із підприємств м. Запоріжжя під час відкриття технологічного отвору устаткування з переробки резино-технічних відходів працівники використовували кутову шліфувальну машинку, в результаті чого вибухнула піч з утилізації автопокришок. Робітник віком 23 роки, отримав термічний опік обличчя, тулуба 30%, опік верхніх дихальних шляхів, відкритий перелом правої гомілки. Робітник віком 17 років отримав опіки тулуба 20%. Потерпілі госпіталізовані. Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області утворена комісія зі спеціального розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

На одному із комунальних підприємств м. Запоріжжя при усуненні витоку води на водогоні стався зсув грунту в траншеї на працівника, внаслідок чого він помер. Обставини та причини настання нещасного випадку з’ясовуються спеціальною комісією з розслідування нещасного випадку, утвореною Головним Управлінням Держпраці у Запорізькій області.

На підприємствах м. Запоріжжя за вказаний період випадки хронічних професійних захворювань не зареєстровано.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора