Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Служба зайнятості інформує!

Дата: 22.07.2021 11:08
Кількість переглядів: 567

Фото без опису

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню усім категоріям громадян, які звертаються з метою отримати допомогу, у тому числі і особам з інвалідністю. Основне завдання в нашій роботі – це забезпечення рівних можливостей для осіб з інвалідністю в навчанні та зайнятості.

На шляху працевлаштування перед людьми з обмеженими фізичними можливостями постає багато перешкод, у т.ч. психологічних, які пов’язані зі ставленням суспільства до особливого статусу інвалідів.

Фахівцями проводиться багато заходів, які направлені на підвищення мотивації до працевлаштування, впевненості у своїх силах. Семінари для людей з інвалідністю, тренінги, ярмарки вакансій, семінари з роботодавцями та ін. Всі ці заходи націлені допомогти зорієнтуватися на ринку праці, якомога швидше адаптуватися особам з інвалідністю до соціуму та знайти роботу, яка відповідатиме їх потребам.

З початку року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 129 безробітних з інвалідністю. За сприянням служби зайнятості отримали роботу 20 осіб з інвалідністю. Проходили навчання – 4 безробітних з інвалідністю, приймали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 3 особи.

Забезпечення зайнятістю осіб з інвалідністю є важливим питанням, яке знаходиться на постійному контролі служби зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора