Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 23.07.2021 12:33

За тиждень з 17.07.2021 по 23.07.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 3 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19;

- 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві;

- 4 випадки хронічних професійних захворювань на підприємствах м. Запоріжжя.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя під час дроблення зливка шлаку в приямку роздроблені частини шлаку потрапили у воду, утворилася парогазова суміш і стався вибух, в результаті чого працівник підприємства отримав струс головного мозку.

Роботодавцем створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.