ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ ОДНОГО ІЗ ТУРИСТИЧНИХ АВТОШЛЯХІВ ОБЛАСТІ

Дата: 03.08.2021 13:23

Ремонт автомобільної дороги Т-08-20 “Якимівка-Кирилівка" розпочали на початку травня, а сьогодні роботи виходять на фінішну пряму.

Дорожники уклали понад 40 кілометрів останнього шару покриття. Сьогодні на ділянці тривають роботи з облаштування з’їздів та примикань, тротуарів, в’їздів у двори та відновлення водопропускних труб. Паралельно дорожники приводять до ладу навколишню територію -  проводять укріплення узбіч та розчищають придорожню смугу від чагарників та дрібнолісся.

Наступний крок - встановити огородження та нові дорожні знаки, нанести дорожню розмітку.

Оновлений автошлях дозволятиме без перешкод та з комфортом доїжджати до населених пунктів Кирилівка, Лиманське, Косих, Шелюги, Мала Тернівка та Якимівка. Крім того, автошляхом під час курортного сезону скористуються сотні тисяч туристів та гостей регіону.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю