Про участь у регіональному форумі

Дата: 05.08.2021 13:52

Громадська спiлка виробникiв органiчних сертифiкованих продуктiв "Органічна Україна" пiд  .патронатом міністерства аграрноi полiтики та продовольства Украiни за пiдтримки швейцарсько-украiнськоi програми ((розвиток торгiвлi з вищою доданою вартiстю в органiчному та молочному секторах>> 26 серпня 2о2l року о 10-00 гоцинi в онлайн режимi проводить ХХХХХХІ Регiональний форум *Органiчна Украiна 2021 . Запорiжжя)). Метою заходу е посилення полiтичного дiалоry на мiсцевому, регiональному та нацiональному рiвнях для сприяння розвитку органiчного виробництва. На Форумi будуть висвiтленi наступнi теми: - стан органічного робництва у Запорiзькiй областi У 2020 Роцi; - законодавче регулювання органiчного виробництва та його впровадження у Запорiзькiй областi; державна та регiональна пiдтримки органiчного фермерства у Запорiзькiй областi у 2021 роцi; виробництва i спьпръчя та кооперацiя сiльськогосподарських виробникiв та переробникiв _ досвiд , пропозицii Запорiзькоi області та досвід iнших регiонiв; збiпьшення споживання органiчноi продукцii в областi, локальнi продажї; технологii органiчного виробництва; сертифiкацiя органiчного виробництва та/або обiry органiчноi продукцii; експорт органiчноi продукцii. учасiь безкоштовна за умови попередньоi реестрацii за посиланням: http ://bit. lyl3 8 5 VGZM.