Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області за період з 31.07.2021 по 06.08.2021

Дата: 06.08.2021 13:36

За період з 31.07.2021 по 06.08.2021 до Запорізького відділення надійшло: 2 повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві, два повідомлення  про випадки  хронічного професійного захворювання на підприємствах м. Запоріжжя, повідомлень про випадки гострого професійного захворювання, у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 не надходило.

На одному з металургійних підприємств м. Запоріжжя, працівник виконуючи технологічну операцію по підготовці обладнання до розливання сталі, втративши рівновагу впав з висоти, приблизно, 4-х метрів отримавши при цьому забій грудної клітини. На підприємстві створена комісія з розслідування обставин та встановлення причин нещасного випадку.