Про проведення 9-ої Міжнародної сільськогосподарської виставки «AgriteQ – 2022» в м. Доха

Дата: 12.08.2021 11:35

Доводимо до Вашого відома, що за інформацією Міністерства закордонних справ Держави Катар, з 22 по 26 березня 2022 року в м. Доха, Держава Катар, проходитиме 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка «Qatar International Agricultural Exhibition» (далі – «AgriteQ – 2022»).

Одночасно з «AgriteQ – 2022» організаторами заплановано провести                         ІІІ Міжнародну виставку з навколишнього середовища «Qatar International Environmental Exhibition».

До участі у зазначених заходах запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства, захисту навколишнього середовища та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях.

Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від контактної особи Пані Гіфа Аль Отейбі телефон +97 433 787 813, e-mail: halotaibi@mme.gov.ga .