Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Перевірка навчальних закладів Долинської сільської ради!

Дата: 19.08.2021 15:28
Кількість переглядів: 462

19 серпня 2021 року, була проведена перевірка готовності навчальних закладів Долинської сільської ради, до нового 2021-2022 навчального року комісією, яку очолив голова сільської ради Федчук Богдан Михайлович. До складу робочої комісії увійшли: заступник сільського голови з гуманітарних питань -   Данільчак Галина Василівна,секретар Долинської сільської ради – Рибак Світлана Олександрівна,  начальник відділу освіти – Харченко Юлія Володиммирівна, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі Запорізької області Звєрєв Г.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Держпродспоживслужби в Запорізької області Шостак Ю.П. та фахівці відділу освіти

Перевірка проведена в Опорних закладах загальної середньої освіти Новозапорізька школа, Розумівська школа, та комунальних закладах дошкільної освіти «Казка», «Мрія».

Комісією перевірено готовність навчальних закладів, а саме: території, харчоблоки,  навчальні кабінети, спортивні зали. В ході перевірки особлива увага була приділена облаштуванню перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи», та готовність навчальних закладів до роботи, в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19).

Усі освітні заклади Долинської сільської ради, продемонстрували належну готовність до нового 2021-2022 навчального року:  відповідають санітарно-гігієнічним нормам та забезпечені матеріально-технічною базою, для здійснення освітнього процесу в новому навчальному році.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора