Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 20.08.2021 13:20

За період з 14.08.2021 по 20.08.2021 до Запорізького відділення надійшло: 1 повідомлення про нещасний випадок, що стався на виробництві та зареєстровано 1 випадок хронічного професійного захворювання працівника підприємства м. Запоріжжя.

За вказаний період випадків гострих професійних захворювань на працівників підприємств м. Запоріжжя не зареєстровано.

На одному з промислових підприємств м. Запоріжжя працівник при пересуванні по території заводу, вздовж залізничної колії, наступив на дерев’яне покриття, яким був закритий люк каналізаційного колодязя. Територія біля люку поросла травою Покриття зруйнувалося та працівник впав у колодязь на глибину 11 м, внаслідок чого він отримав чисельні переломи обох ніг. На підприємстві створена комісія з розслідування нещасного випадку, яка з’ясовує обставини та причини його настання.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування