Герої не вмирають!

Дата: 25.08.2021 14:05

21 серпня - гірка річниця загибелі Мазура Павла Васильовича.

Уродженець Запорізької області, він з 2012 року проживав у Ружині, працював у ДП "Ружин-молоко".

У серпні 2014 року пішов захищати Україну. Служив у 50-му ремонтно-відновлювальному батальйоні Інженерних Військ Збройних Сил України.

Загинув 21 серпня 2014 р. під час артилерійського обстрілу у Тельманівському районі Донецької області внаслідок обстрілу з “ГРАД” (БМ-21) позицій підрозділу військової частини поблизу с. Старогнатівка.

Указом Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Вшановуючи увічнення пам’яті жителів району, які загинули у боротьбі за незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України Запорізька районна рада рішенням №19 від 25 грудня 2014 р. присвоїла П. Мазуру звання «Почесний громадянин Запорізького району» (посмертно).

Нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня (посмертно).

Вшануймо пам'ять військового, він віддав за усіх нас найцінніше, що мав, – своє життя.