Вітаємо з Золотим весіллям!

Дата: 28.08.2021 11:11

Сьогодні від імені сільського голови Богдана Федчука, ГО "Ветеран Долинської громади" привітання прийняли  Рудійчук Віра Андріївна та Рудійчук Іван Олександрович, які саме сьогодні відзначають своє Золоте весілля!

Шановні Віро Андріївно та Іване Олександровичу!

Рівно 50 років тому ви взялися за руки та ступили у нове спільне життя. І попри те, що в цьому житті було багато різних випробувань, ви завжди гідно проходили їх всі й ніколи не переставали підтримувати, допомагати, а головне, любити один одного. Ваша вірність перевірена часом, ваша любов пройшла велике загартування життєвими труднощами. І те, що в ваших очах, як і раніше горить вогонь пристрасті, ніжності та обожнювання один до одного – це неоціненна нагорода за всі прожиті роки. Ми бажаємо вам безмірного щастя і такого ж здоров'я. Бажаємо нескінченних радісних років життя. Нехай ваша мила, чарівна і прекрасна подружня пара завжди буде прикладом і еталоном для наслідування для ваших дітей, онуків і правнуків. Вітаємо з ювілеєм сімейного життя!

З повагою.

колектив Долинської сільської ради

колектив ГО "Ветеран Долинської громади"