Колектив "Тріумф" на гала-концерті в обласному методичному центрі культури і мистецтва

Дата: 30.08.2021 08:33

27 серпня хореографічний колектив "Тріумф"Новозапорізького будинку культури , керівник Болотіна Віра Сергіївна, брав участь у гала- концерті переможців обласного огляду учасників художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва, присвяченого 25 річниці Конституції України та 30 річниці Незалежності України, який відбувся на базі музично- драматичного театру імені В.Г. Магара.

Учасниці колективу виступили на великій сцені обласного театру з запальним та харизматичним циганським танцем.

Щиро дякуємо т.в.о. директора КУ "Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР Златовій Олені Борисівні та всім працівникам обласного центру культури за унікальну можливість стати учасниками масштабного патріотичного заходу, за високу оцінку культури Долинської громади. ?

Висловлюємо слова подяки голові Долинської сільської ради Федчуку Богдану Михайловичу за всебічну підтримку творчих колективів , за забезпечення яскравими сценічними костюмами та професійним взуттям, завдяки чому учасники художньої самодіяльності закладів культури мають змогу гідно презентувати Долинську громаду на обласних заходах.