Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Центр зайнятості інформує!

Дата: 09.09.2021 10:11
Кількість переглядів: 964

Фото без опису

Стан ринку праці в Запорізькому районі

 

 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-серпня 2021 року 895 осіб знайшли роботу, в тому числі 819 безробітних, з них 7 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 20 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 14 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 104 безробітний проходив професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 65 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 вересня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 2 605 безробітних.

Кількість вакансій у базі даних на 1 вересня 2021 року становила 927­ одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора