Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 11.10.2021 09:55
Кількість переглядів: 298

Фото без опису

За період з 02.10.2021 по 08.10.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 3 повідомлення про нещасні випадки на виробництві,

- 9 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Створені на підприємствах комісії з розслідування з’ясовують обставини та причини гострих професійних захворювань.

За вказаний період зареєстровано 1 повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя.

Працівник одного з комунальних підприємств м. Запоріжжя у складі бригади ремонтної служби проводив огляд траншеї теплотраси глибиної 4 м. Внаслідок зсуву грунту на поверхні траншеї на працівника впав шмат асфальтового покриття, в наслідок чого працівник отримав травму ноги. Обставини та причини нещасного випадку з’ясовує створена ГУ Держпраці у Запорізькій області комісії з розслідування нещасного випадку.

 

 

 

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування

України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора