Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 12.10.2021 09:59

За період з 24.07.2021 по 30.07.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 4 повідомленея про нещасні випадки на виробництві, в т.ч.: 2 - випадок смерті на виробництві.

Повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, не зареєстровано.

За вказаний період зареєстровано 1 повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя.

Працівник одного з промислових підприємств м. Запоріжжя отримав травму ноги внаслідок падіння з висоти 0,5 м на бетонну підлогу цеху. Створена на підприємстві комісія з розслідування з’ясовує обставини та причини  нещасного випадку.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування