ЗАПОРІЗЬКУ ОБЛАСТЬ ПЕРЕВЕДЕНО ДО "ЧЕРВОНОЇ" ЗОНИ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ

Дата: 18.10.2021 08:26

Таке рішення прийнято сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідситуації.

У Запорізькій області спостерігається перевищення показників епіднебезпеки за двома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок.

Таким чином, з 00 годин 00 хвилин 18 жовтня 2021 року у регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня епідемічної небезпеки.

Крім того, міжрегіональні перевезення пасажирів з 21 жовтня будуть дозволені лише за умови наявності у водіїв/ екіпажу авіатранспорту та пасажирів документів, що підтверджують вакцинування або негативний результат ПЛР-тестування. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів.

Подбайте про себе та оточуючих - зробіть щеплення!