A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Стан ринку праці в Запорізькому районі

Дата: 22.10.2021 09:07
Кількість переглядів: 328

 

 

 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-вересня 2021 року 1 094 особи знайшли роботу, в тому числі 1 017 безробітних, з них 9 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 133 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 14 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 3 особи започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 104 безробітний проходив професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку року 66 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 жовтня 2021 року на обліку в Запорізькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості перебувало 2 безробітних.

 Кількість вакансій у базі даних на 1 жовтня 2021 року становила 1 077­ одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електромонтери, електрогазозварники, водії, продавці, медсестри, слюсарі, кухарі, токарі, вихователі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора