Увага,оголошення!

Дата: 27.10.2021 14:47

Шановні жителі Долинської ОТГ! Відповідно до вимог до ЗУ "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень і пропозицій від Фізичних та Юридичних осіб, оприлюднюється проєкт регуляторного акту - Долинської сільської ради. Проєкт рішення Долинської сільської ради та аналіз регуляторного впливу:

- Проєкт Правил благоустрою населених пунктів на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Проєкт Правил благоустрою населених пунктів на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області розміщено за посиланням:  https://dolynska-gromada.gov.ua/news/1635334288/

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акту приймаються в письмовій формі від Фізичних та Юридичних осіб їх об'єднань протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: 70420, вул.Шкільна, буд. 5А, с.Долинське, Запорізький район, Запорізька область (Долинська сільська рада)