Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дорогі у Христі браття і сестри !

Дата: 03.11.2021 10:52
Кількість переглядів: 483

Слава Ісусу Христу!
Дорогі у Христі браття і сестри !
6 листопада— Дмитрівська поминальна субота.
В нашому храмі св. Архистратига Михаїла (с. Долинське) о 9.00 ранку (6.11 субота) буде звершена Божественна літургія, опісля Панахида за усіх від віку спочилих християн.
Усіх небайдужих запрошуємо приєднатися до спільної молитви.
                
Вельми часто померлі являються своїм рідним уві сні і навіть наяву в розпачі, сльозах, тяжкому горі. Плачуть тому, що близькі не моляться за них ...
Обов'язково до останніх днів свого життя згадуйте їх, бо померлі вже нічого не можуть зробити для полегшення своєї долі.
Вони докоряють нас: «Чому не просите відпущення гріхів наших при Безкровній Жертві, яку здійснюють щодня під час святої Літургії?» Адже вони ж знають, що якщо ви будете згадувати їх, якщо священик буде виймати частки за упокій їхніх душ і в кінці Літургії всі ці частички опускати в Чашу з Кров'ю Христовою, молячись: «обмий, Господи, гріхи всіх,що поминались тут, чесною Твоєю Кров'ю, молитвами Святих Твоїх », то гріхи омиваються, і нещасні отримують велике полегшення.
Часто повторюване поминання здатне в величезній мірі полегшити їх загробну долю, здатне навіть виклопотати перед Богом повне прощення їхніх гріхів ». Наголошуємо на те ,що в храмі потрібно дотримуватись карантинних умов та зберігайте безпечну відстань(1,5м) один між одним!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора