Протокол ТЕБ та НС №27

з питань ТЕБ та НС

_________Богдан ФЕДЧУК

позачергового засідання місцевої комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

05.11.2021                                  с.Долинське                                                      № 27

Головуючий: сільський голова - голова  комісії   Богдан Федчук

Присутні: члени Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, запрошені

ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про епідемічний стан на території громади, пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідач: заступник сільського голови Галина Данільчак

2. Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Доповідачі: заступник сільського голови Галина ДАНІЛЬЧАК;

генеральний директор комунального некомерційного підприємства “Долинський ЦПМСД” Ольга КОЛЕСНИК.

З питання ПЕРШОГО порядку денного:

«Про епідемічний стан на території  громади , пов’язаний з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

ДОПОВІДАЛА: заступник сільського голови Галина Данільчак

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до уваги інформацію доповідача.

Рішення Комісії прийнято одноголосно.

З питання ДРУГОГО порядку денного:

«Про виконання заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом
 SARS-CoV-2
»

ДОПОВІДАЛИ:

Доповідачі: заступник сільського голови Галина ДАНІЛЬЧАК;

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до уваги інформацію доповідачів.

2. Керівникам структурних та суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, в межах компетенції забезпечити безумовне виконання на території області обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктами 22, 3 та 35 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та завдань, визначених протокольними рішеннями засідань місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій .

Термін виконання: на період дії «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки

3. Мобільній групі та Сектору взаємодії з громадами Відділу превенції Запорізького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Запорізькій області забезпечити відповідно до компетенції :

1) здійснення перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання, незалежно від форм власності, обмежувальних заходів, встановлених на період карантину (далі – перевірки), встановленого у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19);

Термін виконання: на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки

2) максимальне залучення до здійснення зазначених перевірок засобів масової інформації;

Термін виконання: на період проведення перевірок

3) за участю регіональних та місцевих засобів масової інформації, у тому числі приватної форми власності, зокрема у соціальних мережах, широке висвітлення результатів перевірок;

Термін виконання: не пізніше наступного дня коли здійснювалася перевірка

4) Бакум О.Д надавати  до облдержадміністрації (через Департамент з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації (на електронну адресу zpdczn180a@ gmail.com) звітів за результатами проведених перевірок за формою, що додається.

При цьому звернути особливу увагу на те, що Офісом Президента України акцентована увага щодо врахування наступного:

у звіті, що необхідно заповнити, мають бути посилання засобів масової інформації на перевірки. Якщо засоби масової інформації не знають про це, то процес вважається не налагодженим з вашої сторони;

засоби масової інформації, які беруть участь у перевірках, мають публікувати матеріали цього ж дня, в крайньому випадку - наступного. Якщо публікація буде здійснюватися пізніше – це вже не актуальна інформація.

Термін виконання: щоденно, до 16.00, починаючи з 05.11.2021 на період встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки

4. Генеральному директору  КНП « ДЦПМСД» Колесник О.Я. :

Забезпечити контроль за справністю кисневих концентраторів ;

Термін виконання: з 05.11.2021 постійно

забезпечити 100 % страхування працівників, які задіяні у наданні медичної допомоги хворим на COVID-19. Звернути увагу на стан здійснення страхових виплат працівникам, які застраховані на випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19 та були інфіковані, а також, провести роз’яснювальну роботу з цими працівниками щодо звернень до страхової компанії, з якою укладені договори з метою отримання страхових виплат;

Термін виконання: постійно

взяти під особистий контроль об’єктивне та своєчасне проведення розслідувань гострих професійних захворювань комісіями, утвореними закладами охорони здоров’я, відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, яке затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.

Термін виконання: з 05.11.2021 постійно

5.  Начальнику відділу освіти , молоді ат спорту Харченко Ю.В. продовжити освітній процес у закладах загальної середньої освіти з використанням  змішаної форми навчання, а саме  1-4, 9,11 класи очно, 5-8, 10 класи  - дистанційна форма навчання , оскільки 100 % працівників закладів мають зелені сертифікати.

Термін виконання: з 08.11.2021

Рішення Комісії прийнято одноголосно.

Секретар комісії                                                        Анастасія Кузьменко