Вітаємо з Днем працівника культури!

Дата: 09.11.2021 15:39

Сьогодні сільський голова Федчук Богдан Михайлович та заступник сільского голови з гуманітарних питань - Данільчак Галина Василівна привітали з Днем культури всіх працівників комунальної установи  "Центр культури та дозвілля" Долинської сільської ради!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуШановні наші працівники культури!

Вітаємо вас із професійним святом Днем працівника культури! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Нехай творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не покидають вас, нехай здійснюються всі плани та задуми як на професійному, так і на життєвому поприщі. Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, миру, любові та злагоди!