Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 22.11.2021 14:28

Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області

за період з 13.11.2021 по 19.11.2021

За період з 13.11.2021 по 19.11.2021 до Запорізького відділення надійшло: 6 повідомлень про нещасні випадки, що сталися на виробництві, із них одне повідомлення  про випадок  смерті на підприємстві м. Запоріжжя та  13 повідомлень про випадки гострих професійних захворювань у медичних працівників закладів охорони здоров’я                    м. Запоріжжя, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

Повідомлень про хронічні професійні захворювання не надходило.

На одному з комунальних  підприємств м. Запоріжжя, працівник виконуючи розвантажувальні роботи не вдержав руками   трубу. В результаті чого труба    впала йому на руку і він одержав травму . На підприємстві створена комісія з розслідування обставин та встановлення причин нещасного випадку.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування