Вшанування пам’яті загиблих воїнів при визволенні наших рідних сіл – Розумівки та Нижньої Хортиці

Дата: 29.11.2021 08:47

Днями за підтримки сільського голови Федчука Б.М. та за участю депутатів Долинської сільської ради, членів виконавчого комітету, працівників культури, жителів села  відбулось вшанування пам’яті загиблих воїнів при визволенні наших рідних сіл – Розумівки та Нижньої Хортиці. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих визволитилів у роки Другої світової війни та мирних жителів, що стали жертвами війни. Отець Дмитрій  провів літію по загиблим на братській могилі в с.Нижня Хортиця.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Ми завжди будемо пам’ятати тих, хто не повернувся. Світла та вічна їм пам’ять !

Розумівський старостинський округ.