ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 08.12.2021 10:41

09 грудня 2021 року  о 10.00 відбудеться  засідання чотирнадцятої позачергової сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Місце проведення :конференц-зал  ( вул. Шкільна, 5а, с.Долинське, Запорізького району , Запорізької області).

Засідання сесії  відбудеться з дотриманням карантинних вимог.

Попереджаємо  про обов’язкову наявність захисних масок і необхідність їх використання в ході роботи.

09 грудня 2021 року  о 10.00 відбудеться  засіданнячотирнадцятої позачергової сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.