Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

ПРЕС-РЕЛІЗ: мешканці громад Запорізького району постійно отримують послуги служби зайнятості

Дата: 09.12.2021 11:43
Кількість переглядів: 800

Запорізькою районною філією Запорізького обласного центру зайнятості налагоджено тісну співпрацю з  об’єднаними територіальними громадами Запорізького району. З метою презентації соціальних послуг в громадах створено 6 виїзних  робочих  місць для фахівців центру зайнятості. За 11 місяців 2021р. здійснено 80 виїздів, охоплено послугами служби зайнятості майже 900 осіб. Так, відвідуючи ОТГ, представники центру зайнятості надають консультації  з приводу законодавства про зайнятість, ознайомлюють з актуальними вакансіями, можливістю підвищення кваліфікації, участі в оплачуваних громадських роботах тощо. 

Підприємства, які провадять свою діяльність на території об’єднаних територіальних громад, є перспективними роботодавцями, створюють нові робочі місця та отримують компенсацію єдиного внеску за працевлаштованих безробітних осіб.

З 2013 року серед форм активної фінансової підтримки роботодавців, які створюють нові робочі місця, є компенсація єдиного внеску за кожного працевлаштованого безробітного. Механізм отримання даної компенсації є досить простим. Головною умовою отримання компенсації є працевлаштування на нове робоче місце особи з числа безробітних  та відсутність заборгованості у роботодавця зі сплати єдиного внеску.

Надання компенсації регулюється ст. 26 та частиною другою ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» та Постановою Кабінету Міністрів України № 347 від 15 квітні 2013 р. (зі змінами) «Деякі питання реалізації статті 26 та ч. 2 ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення».

Даною послугою у 2021 році вже скористалися 18 роботодавців, які забезпечили роботою осіб, що перебували на обліку в службі зайнятості. Так, серед працевлаштованих з компенсацією єдиного внеску 10 безробітних з числа квотної категорії громадян, 38 працевлаштовані на підприємства з пріоритетними видами економічної діяльності. Серед новостворених роботодавців Біленьківської громади Запорізького району, які укомплектували свій штат за допомогою служби зайнятості, слід відзначити ТОВ "ВІК САН ОІЛ" (Біленьківська громада). За працевлаштування 19 робітників підприємство отримує фінансову допомогу у вигляді компенсації ЄСВ.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора