Голова Запорізької районної державної адміністрації Олег Буряк відвідав територію.

Дата: 17.12.2021 08:35

Фото без опису Фото без описуФото без опису

16 грудня голова Долинської об'єднаної територіальної громади Федчук Богдан Михайлович разом з головою Запорізької районної державної адміністрації Буряком Олегом Миколайовичем провели зустріч на території громади. В ході зустрічі було нагороджено Подякою голови Запорізької обласної державної адміністрації  депутата Долинсько сілької ради, Білу Наталію Миколаївну .Було відкрито спортивний майданчик який  збудований за Програмою Президента  України Володимира Зеленського "Здорова нація", а також голова адміністрації познайомився з територією та відвідав об'єкти соціальної інфраструктури, зокрема і  Розумівський будинок культури, в якому був виконаний капітальний ремонт глядацької  зали.