Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Яких працівників шукають роботодавці напередодні свят? 

Дата: 30.12.2021 08:38
Кількість переглядів: 403

Фото без опису

 

 

В базі даних служби зайнятості Запорізької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за січень-листопад поточного року налічувалось               1 351вакансія. Є професії, які залишаються затребуваними тривалий час. Серед таких велику частку складають робітничі професії. 

Слід врахувати, що ринок праці змінюється в залежності від сезону. Наприклад у весняному топі вакансій  перші місця посідають професії, які затребувані у сільському господарстві та задіяні у сфері відпочинку  у літній сезон. А що ж відбувається з попитом в передноворічний період?

Наразі найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – продавці, слюсарі, водії, кухарі, медсестри, електромонтери, охоронники, електрогазозварники, маляри, оператори котельні, токарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, вихователів, менеджерів та вчителів з відповідним досвідом роботи.

Водночас кількість заявок на підбір продавців у грудні, порівняно з листопадом, збільшилась. Також дещо зріс попит на барменів, кухонних працівників, офіціантів, барист та гардеробників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора