Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 04.01.2022 09:07

За період з 18.12.2021 по 31.12.2021 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 14 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, у т.ч.- 2 із смертельним наслідком),

- 25 повідомлень про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19. Створені на підприємствах комісії з розслідування з’ясовують обставини та причини  гострих професійних захворювань.

За вказаний період повідомлення про випадки хронічних професійних захворювань працівників підприємств м. Запоріжжя. не зареєстровано.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування