Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 14.01.2022 09:26

За період з 01.01.2022 по 14.01.2022 у Запорізькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області взято на облік:

- 7 повідомленнь про нещасний випадок на виробництві;

- 8 повідомленнь про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м Запоріжжя та Запорізького р-ну Запорізької обл., у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на зараження коронавірусною інфекцією COVID-19, у т.ч. 1 випадок смертельний;

- 6 повідомленнь про випадки хронічного професійного захворювання.

Два нещасних випадки сталися з працівниками одного з медичних закладів м.Запоріжжя внаслідок протиправних дій родичів померлого пацієнта. Працівники отримали травми голови різного ступеня тяжкості. Створені на підприємстві комісії з розслідування з'ясовують обставини та причини  настання нещасних випадків.

Запорізьке відділення управління

ВД Фонду соціального страхування