Відкриття Розумівського БК!

Дата: 17.01.2022 09:42

15 січня відбулася знакова подія для культури Долинської сільської ради: відкриття оновленої яскравої, сучасної глядацької зали Розумівського будинку культури, яку прикрашає ошатно вбрана сцена, м'які коврові доріжки та нові зручні крісла.

Ця подія — високий показник розвитку культури Долинської громади, метою якої є створення умов для забезпечення населення якісними культурно — мистецькими послугами.

На урочистій церемонії відкриття глядацької зали були присутні почесні гості: сільський голова Богдан Михайлович Федчук , заступник сільського голови з гуманітарних питань Галина Василівна Данільчак, секретар Долинської сільської ради Світлана Олександрівна Рибак, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Тимофій Миколайович Шаповалов, староста Розумівського старостинського округу Наталія Миколаївна Богоутдинова, начальник відділу КУ "Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР Руслан Ігорович Дячук, провідні методисти КУ "Обласний методичний центр культури і мистецтва" ЗОР Алла Василівна Рушинець та Юлія Василівна Вовк.

Святкування відкриття глядацької зали розпочалося з урочистої церемонії перерізання стрічки, право перерізати яку було надано голові Долинської сільської ради Федчуку Богдану Михайловичу.

Святковий концерт був насичений яскравими та талановитими виступами творчих колективів та вокалістів Долинської громади.

Бурхливими оплесками зустрічали глядачі вокальні колективи "Дефіляда" та "Гармонія" Розумівського БК ( керівник Кириєнко С.І.), учасники яких виконали колоритні українські народні та сучасні композиції.

Чарівна вокалістка з села Долинське Шульга Олена Сергіївна зачаровувала присутніх сучасними драйвовими піснями.

До привітань приєдналися учасники дуету " Каприз" ( Трусов Павло та Вишневська Наталія), які підготували ліричні чуттєві композиції.

Вітали присутніх і тендітні учасниці колективу "Колорит" Розумівського БК, які виконали чудову пісню "Вітаємо"

Особливою родзинкою став виступ вихователів дитячого садочку "Казка" , які підготували харизматичний виступ "Ложкарі".

На концертній програмі була представлена яскрава плеяда виступів від хореографічних колективів закладів культури Долинської сільської ради, які вражали талановитими народними та сучасними танцювальними виступами, а саме: " Фаворит" , "Ритм" та "Тодес" Розумівського БК ( керівник Бібік О.В.), "Тріумф" Новозапорізького БК, "Живчики" Високогірненського клубу та "Грація" Долинського клубу ( Болотіна В.С.), "Гармонія" та "Грація dance" Нижньохортицького клубу. (Комаринська І.Ф.).

Також у фойє була оформлена виставка робіт місцевих майстрів декоративно-прикладного- прикладного мистецтва: Назаренко С.В.,. Вишневської Н.В., Маркіяненко Л.М.