АгроТехСервіс:  зустріньте новий аграрний сезон 2022 року  з новими можливостями!

Дата: 19.01.2022 11:32

Шановні пані та панове!

Запрошуємо вас до участі у 21-й міжрегіональній спеціалізованій виставці «АгроТехСервіс», що відбудеться з 8 по 10 лютого у Запоріжжі у виставковому центрі «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70-б).

Напередодні весняного сезону агропромислова виставка стане ефективним майданчиком для знайомств з новими діловими партнерами, представлення своїх пропозицій, ознайомлення з інноваціями та укладання нових угод.

Структура аграрного господарства Запорізької області, зосередження великої кількості фермерських господарств,  сучасний та комфортний виставковий комплекс – основні складові успішної участі у виставці «АгроТехСервіс».

У програмі виставки відбудуться зустрічі за участю провідних експертів та розглядатимуться такі ключові питання:

• Новації в оподаткуванні в агросекторі
  • Діджиталізація в агробізнесі
  • Експорт органічної с/г продукції до країн ЄС

08 лютого запрошуємо на конференцію "Агросектор України у 2022 р.", висвітлення наступних актуальних питань:

• Державні програми підтримки агросектору у 2022 р.
  • Зміни в податковому законодавстві України, ризики для аграріїв.
  • Проміжні підсумки запровадження ринку землі в Україні.
  • Можливості фінансування агросектору.
  • Ситуація на внутрішньому ринку країни.
  • Перспективи експорту органічної продукції.
  • Експортні можливості продукції сільськогосподарського призначення у 2022 році.

9 лютого відбудуться вебінари та семінари на теми: «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства», «Конференція «Садівництво. Ягідівництво», «Вирощування чесноку, полуниці, шафрану»

Понад 100 експонентів виставки представлятимуть свою продукцію та послуги в розділах:

• Екологічне землеробство.
  • Сільськогосподарське машинобудування, техніка і запчастини.
  • Засоби малої механізації.
  • Посівний матеріал. Зернові технології.
  • Технології зберігання, переробки і транспортування с/г продукції.
  • Агрохімія. Засоби захисту рослин. Добрива.
  • Біоенергетика.
  • Технології в тваринництві і птахівництві.
  • Комбікорм і ветпрепарати.
  • Присадибне господарство.
  • Консалтинг, страхування, банківські послуги.
  • Діджиталізація агробізнесу.

Ключові фактори ефективності заходу:

• Південний схід країни, а саме Запорізька, Дніпропетровська області – потужний аграрний регіон
  • Багаторічний досвід (виставка працює з 2001 р.)
  • Вдалий період для підготовки, проведення виставки напередодні весняно-польового сезону
  • Сучасна виставкова інфраструктура, зручне географічне розташування та транспортні шляхи
  • Максимально комфортні умови для контактів в форматі В2В

Чому варто прийняти участь?

• Доступ до цільової аудиторії. Відвідувачі виставки - фахівці з центральних регіонів та південного сходу України
  • 70 % учасників знаходять на виставці нових партнерів
  • 65 % учасників – постійні експоненти запорізької виставки
  • Виставка охоплює широку тематику, що дає змогу залучити якого більше учасників та відвідувачів