Шановні жителі Долинської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 15.02.2022 08:40

Відповідно до розпорядження голови Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 11.02.2022  № 24 «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», протягом 14-28 лютого 2022 року проводиться громадське обговорення щодо відповідності інтересам Долинської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області, пропозиції Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області про початок переговорів з питань співробітництва територіальних громад, а саме між територіально громадою Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області  та територіальною громадою Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області у сфері освіти у формі спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної форми власності-інфраструктури об’єктів, а саме Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Кушугуської селищної ради Запорізького району Запорізької області від 20.12.2021 року № 01-37/3135.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсного центру» Кушугуської селищної ради Запорізького району Запорізької області, забезпечує права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років прав на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної пихолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвитковихх послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсного центру» Кушугуської селищної ради Запорізького району Запорізької області пропонує такий перелік послуг:

• проведення комплексної оцінки з метою визначення освітніх труднощів дитини, наявності у неї особливих освітніх потреб;

• надання рекомендацій щодо особливостей організації освітнього процесу в інклюзивних класах (групах) закладів освіти;

• визначення обсягу тимчасової або постійної підтримки в освітньому процесі дітей з ОПП відповідного до їхніх індивідуальних потреб, розробка корекційно-розвиткового супроводу.

Пропозиції та зауваження щодо співробітництва просимо надавати в письмовій формі за адресою70420, Запорізька область, Запорізький район, с. Долинське, вул. Шкільна, 5 А, або на електронну адресу:  dolinskasr@ukr.net