Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фонд соціального страхування повідомляє!

Дата: 22.06.2022 13:52
Кількість переглядів: 869

Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області за період з 11.06.2022 по 17.06.2022

 

За період з 11.06.2022 по 17.06.2022 до Запорізького відділення надійшло:

- 1 повідомлення про нещасний випадок на виробництві зі смертельним наслідком , створена комісія спеціального розслідування яка встановлює обставини і причини випадку;

- 3 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

Утворені комісії з розслідування, до складу яких входять страхові експерти з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення, з’ясовують обставини та причини нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь).

За вказаний період надійшло 5 повідомлень про випадки хронічного професійного захворювання на підприємствах м. Запоріжжя.

Причиною захворювань став тривалий стаж роботи в шкідливих виробничих умовах.

ГУ Держпраці у Запорізькій області творені комісії з розслідування випадків хронічного професійного захворювання, до складу яких входять страхові експерти з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення, які з’ясовують причини виникнення хронічного професійного захворювання.

Від підприємств, установ та організацій, розташованих на території Долинської об’єднаної територіальної громади, повідомлення про нещасні випадки на виробництві, випадки гострого професійного захворювання, випадки хронічного професійного захворювання не надходили.

Тесляр промислового підприємства м. Запоріжжя після закінчення робочої зміни не вийшов з дільниці, де знаходилося його робоче місце, до прохідної підприємства. Після обстеження дільниці, робітника було знайдено на робочому місці без ознак життя.

 

Усі працівники, які потерпіли під час виконання трудових (посадових) обов’язків, Фондом соціального страхування України (далі – Фонд) забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Усі працівники, які потерпіли під час виконання трудових (посадових) обов’язків, Фондом соціального страхування України (далі – Фонд) забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Підставою для оплати потерпілому витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат є акт розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку або акт розслідування професійного захворювання (отруєння) за встановленими формами.

 

 

 

Страховий експерт з охорони праці

відділу профілактики страхових випадків

Запорізького відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України у Запорізькій області А.А.Герасимчук

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора