Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області за період з 09.07.2022 по 15.07.2022

Дата: 15.07.2022 15:44
Кількість переглядів: 1195

Інформація про нещасні випадки на виробництві та професійні захворювання, що сталися на підприємствах м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області за період з 09.07.2022 по 15.07.2022

 

За період з 09.07.2022 по 15.07.2022 до Запорізького відділення надійшло:

- 2 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч: з тяжкими наслідками, групові нещасні випадки – відсутні; 1 - зі смертельним наслідком.

- 3 повідомлення про випадки гострого професійного захворювання у медичних працівників закладів охорони здоров’я м. Запоріжжя та Запорізького району Запорізької області, у яких при виконанні трудових обов’язків виявлено підозру на захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

            Утворені комісії з розслідування, до складу яких входять страхові експерти з охорони праці відділу профілактики страхових випадків Запорізького відділення, з’ясовують обставини та причини нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь).

За вказаний період надійшло 3 повідомлення  про випадки  хронічного професійного захворювання на підприємствах м. Запоріжжя.

Від підприємств, установ та організацій, розташованих на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області, повідомлення про нещасні випадки на виробництві, випадки гострого професійного захворювання, випадки хронічного професійного захворювання не надходили.

Працівник одного з  промислових підприємств м. Запоріжжя виконував роботи з рихтування металевої труби шляхом нагріву газовим різаком. При нагріві відбувся розрив труби і мікроскопічні частинки пилу потрапили до очей працівника, чим причинили травмування очей.

Усі працівники, які потерпіли під час виконання трудових (посадових) обов’язків, Фондом соціального страхування України (далі – Фонд) забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Підставою для оплати потерпілому витрат на медичну допомогу, проведення медичної, професійної та соціальної реабілітації, а також страхових виплат є акт розслідування (спеціального розслідування) нещасного випадку гострого професійного захворювання (отруєння), аварії або акт розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання (отруєння) за встановленими формами.

Для упередження нещасних випадків на виробництві та випадків  професійних захворювань страхові експерти з охорони праці: 

надають страхувальникам консультативну, методичну та інформаційну допомогу, сприяють у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці;

проводять перевірки стану профілактичної роботи та охорони праці на підприємствах та інформують страхувальників про ефективність профілактичної роботи, результати перевірок стану умов та безпеки праці, а також про заходи, яких необхідно вжити для усунення виробничих небезпек і ризиків;

у складі відповідних комісій беруть участь у перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників підприємства;

у межах наявних можливостей розповсюджують серед роботодавців нормативно-правові акти з охорони праці та соціального страхування на електронних і паперових носіях;

надають допомогу та беруть участь у розробленні актів з охорони праці, що діють у межах підприємства;

проводять іншу профілактичну роботу у межах компетенції.

 

Начальник відділу профілактики страхових випадків

- страховий експерт з охорони праці

Запорізького відділення управління

виконавчої дирекції Фонду соціального


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора