Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

З Днем Державності!

Дата: 28.07.2022 13:58
Кількість переглядів: 1178

Фото без опису

Шановні мешканці громади! Україна вперше сьогодні відзначає День Української Державності! Славетний день тисячолітньої традиції Української державності.
Від перших згадок про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва, славних Чернігова та Галича. Від героїчних князів Рюрика, Олега та Ігоря. Від Великого Князя Київського Володимира Святого, який у 988 році  прийняв християнство як державну релігію, що стало для України цивілізаційним вибором.
Християнство з різних проукраїнських слов’янських племен створило єдиний український народ. Народ, який протягом більше тисячі років продовжував свою державну традицію.
Тисячоліття за цю державну традицію боролися герої минулого. За тисячолітню незалежність сьогодні борються герої сучасності.
Вся українська нація боронить державу від ворога, який народився у мокшанських болотах відсталої заліської окраїни Київської Русі. І тепер ці нащадки мокшан заявляють про «одін народ».
Знайте, московитські поганці, не може бути нічого спільного між нащадками Володимира Великого та дикими орками з московських боліт.
Українська державність має тисячу років і буде існувати вічно.
Зі святом Вас друзі! Зі святом Української державності!
Україна вистоїть. Україна переможе.
Слава Україні! 
З повагою, 
Сільський голова    Богдан ФЕДЧУК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора