Безпека в освітньому середовищі!

Дата: 09.08.2022 11:49

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 09 серпня, в приміщенні Долинської сільської ради за участю поліцейського громади Калашник Б.О. відбувся круглий стіл, на якому розглянули умови та можливості введення такої посади як "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" в Долинській громаді.

Створення безпекового середовища для дітей – це пріоритетний напрямок діяльності Національної поліції України, який реалізовується спільно з МВС, МОН та іншими партнерами. Одним з важливих кроків на цьому шляху є впровадження пілотного проєкту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі", який передбачає введення нової посади в органи місцевого самоврядування. За задумом «спеціаліст з безпеки» – людина, яка має стати комунікатором у громаді між закладом освіти та правоохоронними органами для захисту учнів, батьків і вчителів.