Звіт поліцейських офіцерів громади

Дата: 28.12.2022 10:23

20 грудня 2022 року поліцейські офіцери громади взяли участь та прозвітували про свою роботу за 2022 рік на черговому засіданні сесії Долинської сільської ради. Завдяки співпраці та взаємодії з мешканцями громади, службою у справах дітей, КЗ Центр надання соціальних послуг Долинської ТГ, Розумівським старостинським округом, та керівництвом громади, були досягнуті результати роботи, які суттєво позначились на безпеці в громаді. В умовах дії воєнного стану особливу увагу було направлено на профілактичну роботу, спрямовану на запобігання вчинення можливих правопорушень, запобігання та протидію домашньому насильству, захисту довкілля та природних ресурсів, запобігання незаконній вирубці дерев, захисту прав дітей, облік та допомога внутрішньо- переміщенним особам, особам похилого віку, сім'ям СЖО.
Тільки завдяки спільній роботі ми можемо зробити Долинську ТГ безпечною!
Слава Україні!!! І велика вдячність всім, хто наближає НАШУ ПЕРЕМОГУ!!!