Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 17.01.2023 13:52

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України
від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015:77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з косіння та вивезення трави у місця загального користування ДК 021:2015: код 77314000-4 «Послуги з утримання територій»)

Відкриті торги з особливостями UA-2023-01-17-003321-a

250 000,00 грн. (Двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) з ПДВ.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Послуги повинні надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил з додержанням Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища» та доповнень до них, Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України 17.03.2011 №145, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України (зі змінами)», Правил благоустрою с. Долинське, затверджених відповідним рішенням Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області та інших діючим нормативно-технічних документів. До складу Послуги, що закуповує Замовник, входять роботи з викошування газонів з прибиранням скошеної трави з усіма супутніми роботами. Виконавець повинен забезпечити належне та своєчасне прибирання та вивезення скошеної трави. Територія після покосу трави має бути приведена до належного санітарного стану, трав’янисту рослинність після скошування необхідно прибрати з тротуарної частини, технічної смуги, проїжджої частини та вивезти. В ході надання послуг Виконавець повинен використовувати техніку (транспортні засоби тощо) та обладнання (механізми та/або пристрої та/або прилади та/або інструменти тощо), технічний стан яких не спричиняє шкоди довкіллю, та які не забруднюють навколишнє середовище паливно-мастильними матеріалами. Вивезення всіх зібраних рослинних відходів здійснюватися на майданчик для складування рослинних відходів на майданчик м. Запоріжжя.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі на 2023р.:

Очікувана вартість предмета закупівлі розраховується Замовником з урахуванням орієнтовних потреб; Очікувана вартість сформована на підставі розрахунків до бюджетних запитів; Розрахунок очікуваної вартості проводився згідно: прогнозованих макропоказників на 2023 рік на основі фактичного виконання за 2022 рік, базової ціни та структури вартості обслуговування 1 кв.м. з врахуванням прогнозів щодо зростання заробітної плати. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”. Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку передбаченої примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами) та очікувана вартість предмета закупівлі складає 250 000,00 грн.