Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Червона калина”

Дата: 08.02.2023 14:56
Кількість переглядів: 498

​​Фото без опису

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Червона калина”

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом.

Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем! Долучайся до бригади НГУ “Червона калина”.

Червона калина – це червоне полум’я наступу. З перших днів повномасштабного вторгнення підрозділи віи‌ськовоі‌ частини заи‌няли визначені позиціі‌ з оборони столиці Украі‌ни та не допустили спроби прориву противника до Києва, розбили колону росіи‌ськоі‌ арміі‌ біля селища Бузова. З червня 2022 року підрозділи полку у складі зведеноі‌ батальи‌онноі‌ групи в оперативно-тактичному угрупуванні «Північ» оперативно-стратегічного угрупування віи‌ськ «Хортиця» брали участь у бои‌ових діях у населених пунктах Сєверодонецьк, Лисичанськ та Білогорівка Луганськоі‌ області, Спірне та Верхньокам'янське Донецькоі‌ області, проявляючи стіи‌кість і рішучість, даючи гідну відсіч загарбникам.

Вступай і наступай! Подавати заявки можна онлайн, заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.

Інший варіант – звернутися до одного з Центрів надання адмінпослуг в обласному центрі:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27
🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора