Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Продовжується набір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання!

Дата: 09.02.2023 09:47
Кількість переглядів: 271

Продовжується набір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання, на безкоштовній основі, з подальшим працевлаштуванням, які здійснюють підготовку кадрів для Міністерства внутрішніх справ поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України» в ГУНП в Запорізькій області  за державним замовленням за спеціальностями: 
- «право» (органи досудового розслідування та підрозділи стратегічного розслідування);
- «правоохоронна діяльність» (кримінальна поліція та превентивна діяльність);
- «психологія»;
- «кібербезпека»;
- «облік та оподаткування» (кримінальна поліція) до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку кадрів, ступенів вищої освіти. 
Навіть якщо діти знаходяться за кордоном або на окупованих територіях, ви можете подавати анкети, після чого вам нададуть допомогу в оформленні відповідних документів, які Ви зможете надіслати копії на електрону адресу або у будь-який месенджер.
Реєстрація та подання кандидатами онлайн анкет здійснюється з 1 листопада 2022 року до 15 травня 2023 року за електронною адресою: https://osvita.np.gov.ua
Прийом документів проводиться працівниками секторів кадрового забезпечення Мелітопольського районного управління поліції та його структурних підрозділів ГУНП в Запорізькій області, та сектором організації відбору УКЗ ГУНП в Запорізькій області (каб 704), за адресою вул. Матросова,29 м. Запоріжжя.
Задати питання з приводу вступу та навчання, можна, звернувшись безпосередньо до  структурних підрозділів (секторі кадрового забезпечення). 
Контактні телефони: 
- 0984132495 навіть, якщо ви вирішили залишитись у іншому місті, та бажаєте подати анкету, можете телефонувати з приводу цікавої вам інформації.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора