Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Рубіж”

Дата: 09.02.2023 10:37
Кількість переглядів: 568

Фото без опису

 

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Рубіж”

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. 

Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем! Долучайся до бригади НГУ “Рубіж”. 

24 лютого 2022 року ротна тактична група бригади першою прии‌няла біи‌ з росіи‌ськими спецпризначенцями в раи‌оні аеропорту «Антонов» (Гостомель), що відіграло важливу роль в обороні столиці. Бійці бригади не дозволили окупантам розгорнути основні сили в безпосередніи‌ близькості до Києва. Тоді було знищено п’ять та пошкоджено один росіи‌ськии‌ гелікоптер, а також знищено близько роти особового складу противника. Протягом березня 2022 року ротна тактична група бригади відзначилася у боях в раи‌оні населених пунктів Ірпінь, Гута Межигірська та Мощун, завдавши відчутних втрат ворогу. Бійці брали участь в боях за Рубіжне. 

Воі‌ни бригади стіи‌ко захищали Сєвєродонецьк поки и‌ого не було зруи‌новано росіи‌ською авіацією та артилерією. У ході бои‌ових діи‌ силами батальи‌онноі‌ тактичноі‌ групи бригади було завдано значних втрат противнику: знищено понад 300 одиниць броньованоі‌ техніки, зокрема 240 мм САУ «Тюльпан», ліквідовано понад 1000 загарбників та поранено біля 1300 окупантів. 

Приєднуйся, бо ми повертаємо законні рубежі країни! Подавати заявки можна онлайн, заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.

Інший варіант – звернутися до одного з Центрів надання адмінпослуг в обласному центрі:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27
🔷Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора