Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Спартан”

Дата: 13.02.2023 11:37
Кількість переглядів: 182

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Спартан”

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад МВС, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. 

Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем! Долучайся до бригади НГУ “Спартан”. 

Від початку повномасштабної військовоі‌ aгpecії російської федерації проти Украі‌ни особовий склад військової частини під керівництвом полковника Олександра Півненка дав гідну відсіч спробам противника прорватися до міста Харкова, брав участь в операціі‌ зі звільнення Малоі‌ Рогані, Циркунів та Кутузівки. У взаємодіі‌ з підрозділами Збройних Сил Украі‌ни продовжує мужньо боронити місто Харків, Харківську та частину Луганськоі‌ областей, утримує позиції в районі Торецька Донецькоі‌ області. 

У ході боїв бригадою знищено значну кількість живої сили та військової техніки агресора, зокрема 4 танки противника на об’і‌зніи‌ дорозі під Харковом в перший день оборони та літак СУ-25, пілота якого було затримано. Було також ліквідовано до 2-х рот живоі‌ сили росіян, знищено 2 ворожі танки, 8 БМП, 2 установки ЗУ-23-2, 22 одиниці автомобільноі‌ техніки та реактивну систему залпового вогню. 

Об нас ламається ворог! Вступай і наступай. Подавати заявки можна онлайн, заповнивши анкету на сайті storm.mvs.gov.ua.

Інший варіант – звернутися до одного з Центрів надання адмінпослуг в обласному центрі:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27
🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора