Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

проєкт #ЗаСпокій

Дата: 28.03.2023 12:22
Кількість переглядів: 134

 

Коли в країні починається війна, психологічна допомога стає надзвичайно важливою. Вона може допомогти відновити психічне здоров'я, знизити ризик розвитку посттравматичного синдрому та депресії, а також допомогти знайти шляхи адаптації до нових умов та відчути підтримку спільноти.

Отже, міста мають забезпечувати необхідні умови для надання психологічної допомоги, залучати кваліфікованих фахівців та розробляти програми підтримки для тих, хто потребує допомоги. Оскільки Запоріжжя та область стали центром прийому біженців зі сходу та півдня України, у місті важливо мати місце, куди людина може звернутися і отримати своєчасну психологічну допомогу та підтримку, щоб знайти спокій і відновитися.

Наголошуючи на важливості психологічної підтримки, важливо також зазначити, що вона необхідна не тільки для тих, хто безпосередньо постраждав від війни, але і для їхніх родин та близьких, а також для всіх, хто постраждав внаслідок конфлікту. Тому необхідно створити ефективну систему психологічної підтримки та допомоги в усіх містах, де проживають люди, що постраждали від війни.

Саме тому наша команда розпочинає проєкт #ЗаСпокій.

Мета нашого проекту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

внутрішньо переміщених осіб;

військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

біженцям з тимчасово окупованих територій;

• залежним людям від хімічних речовин та азартних ігор, їх сім'ям та близьким;

іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проекту #ЗаСпокій - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Наша команда та наші партнери, які працюють з нами, надають безкоштовну психологічну підтримку та консультування у різних форматах, включаючи групові та індивідуальні сеанси, а також тренінги з управління стресом та емоційною підтримкою. Наша головна мета полягає в тому, щоб допомогти військовим, переселенцям та іншим людям, які постраждали від війни, повернутися до звичного життя та впоратися зі своїми емоційними труднощами. Всі послуги, які ми надаємо, є абсолютно безкоштовними.

Також наші фахівці будуть працювати у

• Дніпрі

• Кропивницькому

• Житомирі

• Одесі

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим» та Запорізької філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланнямhttps://netnarkotik.com.ua/uk/zaspoky-zp//

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора