Увага!Закликаємо вас утримуватись від відвідування кладовищ на період дії воєнного стану через небезпеку

Дата: 19.04.2023 12:31

Традиційно після Великодня в Україні проходять поминальні дні, українці вшановують пам'ять померлих родичів та близьких, відвідуючи кладовища. У зв'язку з військовою агресією, в Україні введено правовий режим воєнного стану, а територія Запорізького району Запорізької області на даний час перебуває в зоні можливих бойових дій. З початку військового вторгнення Запорізький район неодноразово зазнавав ракетних ударів,загинули мирні жителі, зруйновано та пошкоджено безліч житлових будинків,шкіл, дитсадків.Існують непоодинокі факти обстрілів територій кладлвищ.

Шановні мешканці громади!Закликаємо вас утримуватись від відвідування кладовищ на період дії воєнного стану через небезпеку. Рекомендуємо жителям громади на період дії воєнного стану перенести візит до кладовищ до моменту, коли ситуація стане більш безпечною, не створюйте скупчення людей в ці дні на території кладовищ, не наражайте себе і своїх близьких на небезпеку.